Help!
pitek, 10 luty 2012
Advertisement
START arrow MINDLOG arrow brave new week

MENU
START
PROFIL
ELEKTRONIKA
KOMPUTERY
SERWIS
MUZYKA
RADIO
FAQ
BŁĘDY
MINDLOG
KSIĘGA GOŚCI
KONTAKT
Search
brave new week E-mail
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
sobota, 16 grudzie 2006

Nowy wspaniały tydzień

Znalazłem i przetestowałem sposób na dłuższy tydzień!!!

Normalny tydzień składa się z 7 dni po 24 godziny. Cóż za marnotrastwo czasu! Jeśli nowy tydzień składałby się z dni po 16 godzin, wówczas możnaby zaoszczędzić jeden dzień w ciągu dwóch (zamiast dwóch dni po 24h mamy trzy dni po 16h), tym sposobem zyskujemy trzy dodatkowe dni, otrzymując dziesięciodniowy nowy-wspaniały-tydzień!!!

Zostaje jednak 8 godzin z niedzieli, które można przeznaczyć na luksus zwany spaniem w ciągu roboczych dni tygodnia. Alternatywnie można też medytować codziennie przez równe 48 minut (8*60/10=48).

Jeśli ktoś jest na tyle bogaty w czas, zaś ubogi w zajęcia, może przeznaczyć całą boską niedzielę na spanie i uwaga - zyskać 24 godziny na sen, w nowym tygodniu, co daje całe 144 minuty na sen/medytację każdego dnia!!!

Zalecany algorytm kolejkowania zadań w nowym wspaniałym tygodniu to FIFO. Zadania należy precyzyjnie planować pod koniec ostatniego dnia poprzedzającego tygodnia (można poświęcić na to zadanie czas snu). Nie zaleca się stosowania dynamicznego przydziału priorytetów procesów. Trwają prace nad nowymi formami egzystencji, totalnie pozbawionymi potrzeby snu i odpoczynku.

Pamiętaj! Wydajność i twórczość najlepszą drogą postępu! Życzę owocnego tygodnia!

Tomek CeDeROM Cedro
http://www.tomek.cedro.info

 
wstecz   dalej »


Google
 

Top!